Ewa Wojciechowska zdobyła certyfikat Project Management Fundamentals

Uczennica naszej szkoły zdała dodatkowy egzamin dzięki któremu uzyskała punkty przyznawane w zakresie rozwoju zawodowego zarządzania projektami. Certyfikat został wydany przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych instytucji certyfikujących na świecie- Project Management Institute. Organizacja skupia kierowników projektów z całego świata.

Certyfikat Project Management Fundamentals świadczy o poznaniu zaawansowanych narzędzi, które wykorzystuje się przez lata pracy. Jest rozpoznawalny na całym świecie, więc pomoże w aplikowaniu na uczelnie
i stanowiska za granicą, a także wzmocni pozycję na rynku.

Biorąc udział w Olimpiadzie Zwolnieni z teorii podobne certyfikaty tej instytucji zdobyło kilkudziesięciu uczniów naszej szkoły!

Gratulujemy!

[important]Daniel Rutkowski[/important]

Dodaj komentarz