5 medali na zawodach LA

5 medali zdobyli nasi uczniowie na Mistrzostwach Powiatu w indywidualnej LA dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych, które odbyły się na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny.

Na najwyższym stopniu podium stanął Radosław Fojut, który w biegu na dystansie 1500m nie dał się wyprzedzić rywalom i cały dystans kontrolował sytuację.

Srebrny medal, również na 1500m zdobyła Wiktoria Herman. Wiktoria wystartowała również na dystansie sprinterskim 100m w sztafecie dziewcząt.

Srebro w skoku wzwyż zdobył Łukasz Szarafin, który po bardzo dobrych skokach osiągnął wysokość 176cm.

Brąz na 200m zdobyła Dominika Gulgowska, która do końca walczyła o jak najlepszą lokatę. Dominika wystąpiła również w biegu na 100m oraz razem z koleżankami w sztafecie 4x100m.

Brąz również na dystansie 200 wywalczył Mateusz Warczak, który w swojej serii był 3. Mateusz wystąpił również w sztafecie 4X100m.

Dziękujemy bardzo wszystkim naszym zawodnikom za zaangażowanie i walkę. Niektórzy występowali w wielu dyscyplinach co wymagało ogromnego wysiłku:

• Małgorzata Czapska wystąpiła w biegu na 100m (nawet 2 razy) i w skoku w dal
  • Patrycja Kiedrowska dała z siebie wszystko w skoku w dal oraz wystąpiła na 100m
  • Julia Kwaśniewska biegała na 800m, w swojej serii zajęła 4. miejsce (miała za to najlepszą wodę na stadionie)
  • Paulina Ociesa skoczyła 4,18m w dal, biegała na 200m (z łańcuszkiem w ręku) i w sztafecie 4x100m
  • Marta Arlukiewicz była ostatecznie 5. na 200 m, skakała w dal i wystąpiła na pierwszej zmianie sztafety 4x100m