Zakończenie roku szkolnego

Za oknem rekordy temperatur, a u nas rekordowe wyniki osiągnęliście Wy, drodzy uczniowie.

I nieważne, czy w pierwszej, drugiej czy trzeciej klasie – każdy kroczył przez ten rok szkolny swoją drogą, ze swoimi marzeniami, nadziejami i oczekiwaniami.🏖️ Teraz przychodzi nagroda – odpoczynek za cały rok ciężkiej pracy.

Dziękujemy za Wasze uśmiechy, za każde zawody, konkursy i wycieczki, za dobre słowo oraz za to, że wszyscy możemy na siebie liczyć.

Miłych wakacji! Bawcie się dobrze i odpoczywajcie.