Zakończenie roku szkolnego
Za oknem rekordy temperatur, a u nas rekordowe wyniki osiągnęliście Wy, drodzy uczniowie.
I nieważne, czy w pierwszej, drugiej czy trzeciej klasie – każdy kroczył przez ten rok szkolny swoją drogą, ze swoimi marzeniami, nadziejami i oczekiwaniami.
Teraz przychodzi nagroda – odpoczynek za cały rok ciężkiej pracy.
Dziękujemy za Wasze uśmiechy, za każde zawody, konkursy i wycieczki, za dobre słowo oraz za to, że wszyscy możemy na siebie liczyć.
Miłych wakacji! Bawcie się dobrze i odpoczywajcie.















































































