Dzień sportu

Ostatnie akcenty tego roku szkolnego i tradycyjny już dzień sportu.

Rywalizacja na najwyższym poziomie, niesamowite emocje, walka do samego końca to wszystko towarzyszyło nam podczas dzisiejszego dnia.

W tym roku pojawiły się na naszej plaży duże minionki, które dzielnie pilnowały aby nic nikomu się stało podczas zajazdów na dmuchańcu.

Marta, Lena, Marta i Helena zadbały o słodką ucztę w postaci waty cukrowej.

Tuż za nimi odbywała się baloniada i badminton. Na boisku chłopacy rozgrywali mecze mundialowe, a na parkiecie rozgrywana była koszykówka 3×3.

Każdy z was znalazł swoje miejsce, nawet, jeżeli nie rywalizował w żadnej dyscyplinie, to na pewno spędził miło czas.