Mistrzowie w lekkoatletyce

Dzisiaj odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce. Nie zabrakło tam naszych zawodniczek i zawodników, którzy zgarnęli kilka medali, które już wypisujemy:

• 1. miejsce zajęła sztafeta dziewczyn 4×100 m, które wspaniale z uśmiechami na twarzy wygrały swój bieg na najkrótszym dystansie. Dominika Fojut, Oliwia Miszewska, Lena Karcz i Nina Grzeszkiewicz wygrały i zdobyły złote medale.
  • 1. miejsce zajęła nasza niezawodna Zuzia Kłos, która zawsze odnosi sukces tam, gdzie się pojawia. Tym razem wygrała bieg na 800 m, brawo.
  • 3. miejsce zajęła Miriam Czapiewska w biegu na 800 m. To nasza tegoroczna absolwentka i maturzystka, która na sam koniec swojej bogatej kariery dodała brązowy medal. Dziękujemy Miriam.
  • 3. miejsce zajęła Oliwia Dobrowolska, która bardzo dobrze rzuca płaskimi przedmiotami od talerzy po patelnie. Tym razem wyrzucała dyskiem tak daleko, że starczyło na brązowy medal.
  • 1. miejsce i to w dwóch konkurencjach zajął nasz Master Of The Wyrzucane Przedmioty Jan Delewski. Dajcie mu cokolwiek to rzuci tym najdalej ze wszystkich. Tym razem pchał kulą i rzucał dyskiem. Chciał jeszcze rzucać młotem, ale przerażeni organizatorzy wysłali Janka do domu.
  • 1. miejsce zajął Paweł Brzustewicz. Ten niepozorny i skromny chłopak, chodzący po korytarzach naszej, szkoły biegł tak szybko, że nikt nie dogonił go na dystansie 1500 m. Złoto było jego.
  • 3. miejsce w biegu na 100 i 400 m zajął Janek Kitowski, na którego zawsze można liczyć. Janek już trzy lata zdobywa medale dla szkoły na kilku dystansach. Ciągle świetna forma i zawsze podium, brawo.
  • 3. miejsce męskiej sztafety 4×100 m, która w eksperymentalnym składzie wybiegała brązowe medale, brawo: Janek Kitowski, Szymon Trochowski, Michał Czubek i Konrad Kozikowski.

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom, którzy dzielnie walczyli na naszym starogardzkim stadionie. Dawali z siebie wszystko.

Podziękowania też dla naszych absolwentów, którzy nawet po zakończeniu szkoły i matur, przyszli rywalizować i dołożyli swoją cegiełkę do sukcesu czerwonego ogólniaka.