Konkursy

Może macie więcej czasu, dlatego tym bardziej zapraszamy do udziału w trzech konkursach, Czeka Was sława, popularność i wspaniałe nagrody:

1️⃣

Rusza konkurs „Tarcza 2.0” Stwórz projekt graficzny współczesnej tarczy I LO i prześlij go do nas do 31.12.2020 na adres czerwonyogolniak@wp.pl z dopiskiem „Tarcza 2.0”. Preferujemy projekty komputerowe, ale szczególnie efektowne prace wykonane na papierze tradycyjnymi środkami też mogą zostać docenione i wykorzystane. Autorzy 3 najlepszych propozycji otrzymają nagrody pieniężne: za I m-ce 300 PLN oraz realizacja projektu w formie szkolnej przypinki, II m-ce 150 PLN, III m-ce 50 PLN.
UWAGA! Noszenie tarczy nie będzie obowiązkowe.

2️⃣

Rapujesz, muzykujesz, piszesz songi? Czekamy na Twoją piosenkę o szkole lub naszej patronce, Marii Skłodowskiej-Curie do 8.12.2020. Twój występ zaprezentujemy z okazji Dnia Patrona, a Ty masz szansę wygrać talon do salonu EMPIK w wysokości 200, 100 lub 50 zł. Zarejestruj w wersji audio albo audio/video wykonanie swojej autorskiej piosenki i prześlij plik lub link na adres szkoły czerwonyogolniak@wp.pl z dopiskiem „Song o szkole”.

3️⃣

Halo, graficy, plastycy, satyrycy! Nadsyłajcie na szkolny adres mailowy czerwonyogolniak@wp.pl wymyślone przez siebie GIFY/MEMY, których bohaterką jest nasza patronka, Maria Skłodowska-Curie. Niech rozbawią nas w Dniu Patrona. Na prace czekamy do 8.12.2020. Przewidziano nagrody za 3 pierwsze miejsca, czyli talony do salonu EMPIK w wysokości 150, 100 i 50 zł.

4️⃣

A jeśli rozpiera Cię moc poezji lub prozy, to chwytaj za pióro lub klawiaturę i pisz wiersz, słowa piosenki lub prozę na temat szkoły albo jej patronki, Marii Skłodowskiej – Curie. Czekamy na Twoje teksty do 8.12.2020. Będziemy ich szukać w szkolnej skrzynce mailowej czerwonyogolniak@wp.pl, przeczytamy z radością i najlepsze 3 dzieła nagrodzimy bonami do salonu Empik w wysokości 150, 100,50 PLN.