Dzień Sportu

Po rocznej przerwie wróciliśmy do tradycyjnego Dnia Sportu w naszej szkole. Uczniowie rywalizowali w różnych dyscyplinach: koszykówka, szachy, dwa ognie, piłka nożna. Każdy wybrał to, co dla niego najlepsze.

Złoto w siatkówce plażowej

Złoty medal przywiozła nasza drużyna z plaży w Gdyni. W finale wojewódzkim pokonała wszystkich przeciwników. Skład złotych: Miłosz Prus Marcel Szkodowski Kajetan Kopczyński Opiekun: Marcin Drews Gratulujemy sukcesu.

Otrzęsiny

Wyjątkowo czerwcowe otrzęsiny przygotowała klasa 2a, która wygrała w zeszłym roku. Tym razem najlepsza okazała się klasa 1b, gratulujemy.

Zagraniczni goście

W minionym tygodniu (7.06-11.06) odwiedzili nas wolontariusze z klubu sportowego Beniaminek 03. Pochodzili z wielu różnych krajów: Turcja i Hiszpania i przedstawili je nam w ciekawy sposób. Opowiedzieli o różnych … Read More

Złoto w siatkówce plażowej

Z przytupem rozpoczęli rywalizację sportową nasi uczniowie. W Mistrzostwach Powiatu w siatkówce plażowej. 3. miejsce zajęły dziewczyny: Zuzanna Kaszowicz Klaudia Samulewska Laura Wiśniewska Złoto, wywalczyli chłopacy: Miłosz Prus Marcel Szkodowski … Read More