Wicemistrzostwo Powiatu w piłce siatkowej

dsc_0467
Drużyna w składzie: Marcin Komor, Michał Pysz, Krystian Ponczek, Jakub Wirkus, Tomek Gniazdowski, Błażej Lipski, Paweł Kraśniewski, Michał Kamiński, Piotr Lipski zdobyła wicemistrzostwo powiatu w piłce siatkowej. Niestety nie obroniliśmy tytułu z poprzedniego roku.. i nie przechodzimy do finałów wojewódzkich.

Pierwszy mecz graliśmy z Zespołem Szkół Zawodowych i wygraliśmy z łatwością 2:0. Finałowy mecz rozegraliśmy z II LO naszym odwiecznym przeciwnikiem sportowym i niestety tym razem polegliśmy. Zabrakło koncentracji i trochę szczęścia. Przegraliśmy w tie-breaku (15:7). Zawodnicy nie byli zadowoleni ze swojej gry ,no ale niestety w sporcie wszystko się może zdarzyć.

Po raz ostatni w szkolnej drużynie siatkówki zagrali: Michał Pysz, Marcin Komor, Błażej Lipski i Tomek Gniazdowski. Życzymy im dalszych sukcesów sportowych!

Nadal żyjemy nadzieją wygranej naszej drużyny dziewcząt, które zakwalifikowały się do finałów Mistrzostw Powiatu. Rozgrywki przewidziane są na 4.02.13 (poniedziałek) w sali ZSE. Przeciwnikami będą drużyny z II LO, ZSE i Bolesławowa. Trzymajmy kciuki!

Drużynę do zawodów przygotował Marcin Drews.

Dominika Olszewska

Dodaj komentarz