Srebro w półfinale wojewódzkim w szachach

Drugie miejsce naszej drużyny w półfinale wojewódzkim w szachach drużynowych. Zawody odbyły się w Chojnicach.

Pierwszy mecz przegraliśmy 1:3 z Kościerzyną, ale drugi już wygrany 3:1 z Chojnicami. Do zwycięstwa brakowało nam jednej partii. Gratulujemy naszej drużynie. Michał Kazusek wygrał wszystkie partie, Oskar Iwaszkiewicz i Karolina Dembicka po jednej, Hubert Tarakan za rok będzie naszym podstawowym zawodnikiem.

Dziękujemy Szymonowi Walczakowi za trzy lata reprezentowania szkoły na wszystkich szczeblach zawodów szkolnych. Szymon przez trzy lata, razem z drużyną, trzy razy wygrał mistrzostwo powiatu, dwa razy był drugi w półfinale wojewódzkim, a w zeszłym roku zajął drugie miejsce w województwie. Gratulujemy wygrywania zawsze na pierwszej szachownicy.

Dziękujemy Oskarowi i Michałowi za wygrane partie i walkę do końca w półfinale wojewódzkim. To już ich ostatni rok reprezentowania szkoły.

Opiekun: Marcin Drews