Wycieczka do Barcelony

Hiszpania Costa Brava – wycieczka szkolna samolotem z Gdańska

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych

Termin: 07. – 14. czerwca 2014

Koszt: 2000,- zł plus ok. 100 euro

Płatne w ratach – pierwsza rata – 500,- zł – do końca grudnia 2013r.

Zapisy u nauczycieli j. angielskiego oraz u pani Cylkowskiej

Cena obejmuje:
-transfer autokarem ze Starogardu Gd. na lotnisko w Gdańsku i z powrotem,
– przelot samolotem z Gdańska do BARCELONY i z powrotem,
– transfer autokarem lotnisko – hotel – lotnisko (ok. 85 km w jedną stronę)
– zakwaterowanie w hotelu 3* z basenem (7 noclegów)
– śniadania i obiadokolacje – szwedzki stół,
– opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie, opiekę pedagogów,

Niżej załączam szczegółowy plan:

HISZPANIA COSTA BRAVA TERMIN: 07-14.06.2014

1 DZIEŃ – Przejazd autokarem na lotnisko w Gdańsku. Przelot samolotem z Gdańska do Barcelony. Przejazd autokarem z lotniska do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ – Po śniadaniu spotkanie z rezydentem. Zapoznanie się z programem sportowym i animacyjnym hotelu. Spacer do centrum Malgrat de Mar miejscowości z XV w. z typowo śródziemnomorską atmosferą. Obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ – Po śniadaniu przejazd na całodniową wycieczkę do BARCELONY / ok. 50 EURO/. Zwiedzanie miasta Antonia Gaudiego z przewodnikiem, między innymi kościół Sagrada Familia, dzielnica Eixample, teren wystawy światowej oraz obiekty olimpijskie na wzgórzu Montjuic / miejsce rozpoczęcia i zakończenia olimpiady w 1992 roku/, spacer po słynnej ulicy Ramblas do pomnika Krzysztofa Kolumba, Stare Miasto z przepiękną dzielnicą gotycką – Barri Gotic oraz Katedrą św. Eulalii. Wejście na stadion FC Barcelony. Powrót do hotelu, obiadokolacja ,nocleg

4 DZIEŃ – Śniadanie, czas wolny na odpoczynek i plażowanie. Kąpiel w basenie, gry i zabawy. Obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ – Po śniadaniu wycieczka do parku atrakcji MARINELAND / OK. 15 EURO/ – delfinarium ze znakomitymi pokazami tresury delfinów, lwów morskich, papug oraz ptaków drapieżnych. Park rozrywki wodnej to cały zespół basenów, torów wodnych i zjeżdżalni. Obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ- Po śniadaniu wyjazd na przepiękną wycieczkę do dwóch średniowiecznych katalońskich miasteczek: BESALU – kluczowe miejsce na szlaku romańskich zabytków Katalonii oraz zwiedzanie miasteczka RUPIT z charakterystycznymi wąskimi, brukowanymi uliczkami i domami z kamienia. Obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ – Śniadanie, czas wolny na relaks, kąpiele, wypoczynek, gry, zabawy. Obiadokolacja, nocleg.

8 DZIEŃ – Po śniadaniu przejazd na lotnisko do Barcelony. Przelot samolotem z Barcelony do GDAŃSKA. Przejazd autokarem z Gdańska do Starogardu Gd.

E. Czerwicka

Dodaj komentarz