Relacja z Mistrzostw Powiatu w indywidualnej lekkoatletyce dziewcząt i chłopców

dsc_0341

28.05.2013 (wtorek) w Skórczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w indywidualnej lekkoatletyce dziewcząt i chłopców. Zobacz, jak spisali się nasi uczniowie w zawodach.

Wyniki chłopcy:

100m
  • III miejsce: Igor Deliński 12,37 (12 punktów)
  • V miejsce: Filip Górski 12,67 (8pkt)
  • XV miejsce: Krystian Zander 13,32
  • XVIII miejsce: Marcin Słowikowski 13,49
  • XX miejsce: Szymon Hoang Van 13,70
 400m
  • IV miejsce:Krystian Zander 57,04 (10pkt)
  • X miejsce:Piotr Dunajski 1:00,78 (3pkt)
1500
  • III miejsce: Dawid Kurszewski 4:37,20 (12 pkt)
  • V miejsce: Robert Burczyk 4:50,59 (8pkt)
  • XV miejsce: Paweł Kraśniewski 5:22,33
  • XVI miejsce: Paweł Troka 5:35,80
  • XVII miejsce: Daniel Ebertowski 5:42,36
rzut oszczepem
  • XI miejsce: Michał Kamiński 29,20m (2 pkt)
  • XVII miejsce: Sebastian Czyrzewski 22,86 m
kula
  • VII miejsce: Michał Pysz 10,27 m (6pkt)
  • XVII miejsce: Szymon Witek 8,28 m
  • XVIII miejsce: Sebastian Czyrzewski 8,24 m
  • XIX miejsce: Szymon Stoltmann 7,88 m
skok w dal
  • IX miejsce: Filip Górski 5,15 m (4 pkt)
  • XI miejsce: Konrad Dorawa 5,13 (2pkt)
skok wzwyż
  • I miejsce Igor Deliński 182 cm (16pkt)
  • V miejsce Konrad Dorawa 165 cm (8 pkt)
sztafeta 4×100
  • VI miejsce: z czasem 52,08 (7pkt)

PUNKTACJA OGÓLNA CHŁOPCÓW

  • I msc:  ZSE (166pkt.)
  • II msc: II LO (145pkt)
  • III msc: ZSP Skórcz (133pkt.)
  • IV msc: I LO (98 pkt)
  • V msc: ZSP Owidz (90pkt)
  • VI msc: ZSR CKP Bolesławowo (56 pkt)
Wyniki dziewczęta:
100m
  • I miejsce: Kornelia Andrysiak 14,09 (16pkt)
  • X miejsce: Marta Szulc 15,28 (3pkt)
  • XII miejsce: Patrycja Rzoska 15,48 (1pkt)
400m:
  • IV miejsce: Paulina Buczkowska 1:12,73 (10 pkt)
  • X miejsce: Krystyna Sarnowska 1:19,59 (3pkt)
  • XI miejsce: Sylwia Koprowska 1:20,24 (2pkt)
  • XIV miejsce: Patrycja Rzoska 1:23,98
  • XVIII miejsce: Anna Burnicka 1:43,36
800m:
  • III miejsce: Agata Pelplińska 2:26,91 (12pkt)
  • V miejsce: Magdalena Ossowska 3:03,33 (8pkt)
  • X miejsce: Magdalena Mróz 3:17,77 (3pkt)
oszczep:
  • II miejsce: Wiktoria Greca 28,46 (14pkt)
  • VII miejsce: Dominika Olszewska 21,88 (6pkt)
  • XIV miejsce: Angelika Nowak 11,70
  • XV miejsce: Joanna Pelplińska 11,60
kula:
  • VII miejsce: Paulina Pilecka 7,74 (6pkt)
  • X miejsce: Weronika Wilgan 7,36(3pkt)
  • XVIII miejsce: Weronika Sarnowska 6,72
  • XX miejsce: Izabela Komorowska 6,45
  • XXI miejsce: Karolina Brzeszkowska 5,94
skok w dal:
  • II miejsce: Kornelia Andrysiak 4,68 (14pkt)
  • V miejsce: Agata Majkowska 4,13 (8pkt)
  • VII miejsce: Marta Szulc 4,11 (6pkt)
  • XIV miejsce: Anna Burnicka 3,50
skok wzwyż:
  • I miejsce: Agata Majkowska 140 cm (16pkt)
  • III miejsce: Hanna Czarnecka 135cm (12pkt)
  • V miejsce: Joanna Czechowska 130cm (8pkt)
sztafeta 4x100m
  • II miejsce: z wynikiem 1:00,58 (14pkt)

PUNKTACJA OGÓLNA DZIEWCZĄT:

  • I msc: II LO (173pkt)
  • II msc: I LO (165pkt)
  • IIImsc: ZSP Skórcz (140pkt)
  • IV msc: ZSE (113pkt)
  • V msc: ZSP Owidz (43pkt)
  • VI msc: ZSP Bolesławowo (40pkt)
Dziękujemy naszym uczniom za reprezentowanie szkoły i gratulujemy wyników!
[important]Przygotowała: Dominika Olszewska[/important]

Dodaj komentarz