Nasze piłkarki ręczne trzecie w województwie!

Z brązowymi medalami wróciły nasze piłkarki ręczne z Kwidzyna, gdzie odbywał się Finał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Nasze zawodniczki trafiły do trudnej grupy z Kwidzynem, czyli zawodniczkami ligowymi MTS Kwidzyn, które były poza zasięgiem innych drużyn. Po wygraniu meczu ze Słupskiem, w meczu o brązowy medal nasze dziewczyny zmierzyły się z zawodniczkami z Gdańska. Poz zaciętym boju zwyciężyły i zdobyły brązowy medal! 🙂

To wielki sukces naszych zawodniczek, niektóre z nich, jak Paulina Gnacińska jej siostra Karolina oraz Julia Kowalewska już trzy lata reprezentowały naszą szkołę i walczyły o medale na szkolnych zawodach. Raz grały w finale, raz w półfinale i wreszcie zdobyły wraz z koleżankami upragniony medal.

Dziękujemy jeszcze raz i gratulujemy!

Skład drużyny:

 • Małgorzata Roskwitalska
 • Julia Pawłowska
 • Agata Macholla
 • Julia Megger
 • Agata Mroczkiewicz
 • Julia Kowalewska (kapitan)
 • Karolina Gnacińska
 • Paulina Gnacińska
 • Sandra Arim
 • Karolina Dubiella
 • Joanna Prabucka
 • Aleksandra Stolz.
 • Opiekun: Agnieszka Szweda

Dodaj komentarz