Dziewczyny drugie w Finale Mistrzostw Powiatu!

Dziewczyny po raz kolejny miały okazje powalczyć o 1. miejsce w powiecie jednocześnie dostać sie do rozgrywek wojewódzkich.

Pierwsze starcie rozegrały z II LO. Mecz od samego początku był niezwykle zacięty. Dziewczyny walczyły punkt za punkt. Pierwszego seta wygrały z przewagą 2 punktów (26:24). Drugi set zaczął się nieciekawie dla naszych zawodniczek. Przegrywały 0:7, i do końca trudno było nadrobić straty. Zdarzenia losowe oraz brak skupienia zmusił dziewczyny do walki w tie-breaku. Na szczęście czołowe zawodniczki nie uległy presji i drużyna z II LO została pokonana 🙂

Mecz finałowy nie zależał do najłatwiejszych. Przeciwko naszej szkole grały zeszłoroczne mistrzynie z ZSE. Szanse były wyrównane ale nie długo trzeba było czekać aby zawodniczki z ekonomika pokazały co potrafią na własnym boisku. Nasze dziewczyny starannie wyprowadzały każdą akcje to jednak nie wystarczyło by wygrać.

W ostatecznej klasyfikacji zajęły II miejsce w powiecie!

Szczególne podziękowania za 3 lata reprezentowania szkoły w zawodach dla: Marty Szulc, Agnieszki Stawińskiej, Adrianny Olszewskiej oraz Moniki Wesołowskiej, Agaty Reikowskiej. Życzymy dziewczynom dalszych sukcesów  🙂