V miejsce w Mistrzostwach Polski Pierwszej Pomocy Cieszyn 2018!

W dniach 31.05 – 02.06 drużyna ratownicza z naszej szkoły w składzie
  • Aleksandra Stolz,
  • Kornelia Koziczkowska,
  • Kamil Mondrachowski,
 

wraz z opiekunem Danielem Rutkowskim, uczestniczyła w zawodach, w oddalonym o ponad 600km, Cieszynie. Organizatorzy zawodów zadbali o olbrzymie emocje i wysoki poziom adrenaliny. Po odprawie  drużyna otrzymała mapę i wraz z opiekunem wyruszyła na poszukiwania poszkodowanych. Pierwszej pomocy należało udzielić między innymi na Górze Zamkowej, dworcu autobusowym, Starym Mieście i w wielu innych miejscach przy okazji robiąc ok 15 km:).

Nasza drużyna wykazała się ogromnymi umiejętnościami zdobywając 356 pkt i ostatecznie zajęła V miejsce tracąc do III zaledwie 6pkt.

Po zakończonych zawodach wzięliśmy udział w biciu rekordu Polski w uciskaniu fantoma, a późnym wieczorem byliśmy obecni na wypadku masowym umiejscowionym na Cieszyńskim Rynku.

 

Gratulujemy uczestnikom!!!

 

Już 6 czerwca Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego, a 7 czerwca Dzień Dla Zdrowia w naszej szkole i pokaz pierwszej pomocy.  Trzymajmy kciuki za nowo powstałą  drużynę pierwszej pomocy w naszej szkole!

Skład :

  • Aleksandra Rostowska,
  • Maja Jażdżewska,
  • Krystian Piesik,
  • Sebastian Glaza
 
Powodzenia!!!
 

Dodaj komentarz