Olimpiada ZUS

15-go marca trójka uczniów: Oliwia Slisewska, Jakub Szczubełek, Konrad Bieliński, reprezentowała naszą szkołę w etapie wojewódzkim II edycji Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. Zawody miały miejsce na wydziale zarządzania UG w Sopocie.

Po krótkim orzeźwiającym spacerze stawiliśmy się na miejsce, najważniejszego dla nas w tym dniu, wydarzenia. O godzinie 10.00 rozpoczęto zapisy, a test rozpoczął się o godzinie 11.00. Trwał on 30 minut. Wszyscy uczestnicy reprezentujący naszą szkołę wykazali się ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Pomimo, że nie udało się nam dostać do wielkiego finału centralnego, to zdobyliśmy doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłorocznych zawodach. Turniej odbył się w miłej, gościnnej i przyjaznej atmosferze za co serdecznie dziękujemy gospodarzom.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy powodzenia w kolejnej edycji olimpiady!!!

Daniel Rutkowski