Tokat, Turcja 23-28.04.2017

Wyjazd do Turcji, czyli ostatni wyjazd z programu Erasmus+ „Sport is not only football” był jedną z najlepszych przygód naszego życia. Te 5 dni spędzonych w miejscowości Tokat zaowocowały w niesamowite wspomnienia, które na pewno zostaną z nami przez bardzo długi czas. Pomimo tego, że projekt był głównie o sporcie, nie skupialiśmy na tym największej uwagi. Skupialiśmy ją na niesamowitych ludziach, którymi byliśmy otoczeni. Zaczynając od gospodarzy; którzy byli w stosunku do nas niezwykle gościnni i na każdym kroku dbali o to, abyśmy pobyt w ich kraju spędzili jak najlepiej, a kończąc na młodych ludziach z innych krajów uczestniczących w projekcie, z którymi nawiązaliśmy nowe przyjaźnie. To dzięki nim sportowa rywalizacja była czymś tak cudownym. Wszyscy bardzo chętnie graliśmy ze sobą w różnego rodzaju sporty drużynowe, szczerze życząc sobie nawzajem wygranej.
Każdy z nas wraca z innymi przemyśleniami na temat wyjazdu, ale niepodważalnie zgadzamy się w jednym: najlepszą częścią wyjazdu była możliwość poznania tylu nowych, wspaniałych ludzi i spędzenia z nimi tego niesamowitego czasu w słonecznej Turcji.

Paulina Ociesa

Wyjazd niesamowicie mi się podobał. Rywalizacjach na zawodach była bardzo ekscytująca i zabawna. Lecz najprzyjemniejszym zdarzeniem był czas spędzony z nowo poznanymi ludźmi oraz atmosfera, która panowała przeć cały czas.
Agata Bloch

Wyjazd do Turcji bardzo mi się podobał i najchętniej bym go powtórzyła. Dzięki Erasmusowi poznałam wielu wspaniałych ludzi, zwiedziłam piękne miejsca i mogłam wykorzystać swoją znajomość języka angielskiego w praktyce. Zawody sportowe, w których braliśmy udział zawsze rozgrywały się w pozytywnych nastrojach i świetnie się na nich bawiliśmy. Myślę, że mogę szczerze polecić każdemu taki wyjazd.
Małgorzata Roskwitalska

Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tak wspaniałych projekcie jakim jest „Sport is not only football” w programie Erasmus+. Dał mi on możliwość poznania niesamowitych ludzi oraz całkowicie innej kultury i kuchni, zawarcia nowych znajomości, a także rozwinięcia języka angielskiego. Była to niezapomniana przygoda.
Weronika Wiecka

Wzięcie udziału w programie jakim jest Erasmus + pozwoliło mi poznać kulturę, język, historię oraz kuchnię tego państwa. Wspaniali ludzie i przyjazna atmosfera sprawiły, że czas, który tam spędziłam, jest niezapomniany. Projekt pozwolił mi rozwijać swoje pasje dotyczące sportu oraz naukę języka angielskiego.
Karolina Tarnowska

W Tokat było super, świetna pogoda, super warunki. Poznałem i zaprzyjaźniłem się z wieloma osobami, rozwinąłem zdolność komunikowania się w języku angielskim i doszkoliłem się w różnych dyscyplinach sportowych. Był to jeden z najlepszych moich zagranicznych wyjazdów w życiu!
Jan Szymiczek

Z projektu „Sport is not only football” najcieplej wspominam ludzi, z którymi przyszło mi się spotkać i z którymi miałem okazje porozmawiać o naszych zainteresowaniach oraz poznać kulturę różnych europejskich krajów. Gospodarze okazali się być niezwykle gościnni i na każdym kroku próbowali uatrakcyjniać spędzany tam czas. Z poznanymi tam osobami utrzymuję kontakt i mam nadzieję, że w przyszłości znów będziemy mogli się spotkać.
Jakub Trochowski

Dodaj komentarz