VIII Szkolny Festiwal Talentów (wideo)

Oj, działo się  działo, czyli o VIII Szkolnym  Festiwalu Talentów

27 kwietnia nasza szkoła już po raz ósmy stała się miejscem objawienia uczniowskich talentów.. Konferansjerzy – Zuzanna Kosecka z kl. II F i Krzysztof Dąbrowski z kl. II E –  spisali się na medal. Było dużo dobrej zabawy- fantastyczne show muzyczne zrobiła klasa IIA. Były też chwile wzruszenia

Bawiliśmy się wspaniale, słuchając  zespołu Joy of Thrill, ich niepowtarzalnych kompozycji, które są wspólnym dziełem solisty zespołu Kamila Zaremskiego z kl. I A i innych muzyków ( \Macieja Smycza, Kuby Daleckiego, Pawła Kortasa i Kacpra Aranowskiego).

Wystawa z prac plastycznych i fotografii, chociaż mniej okazała niż zwykle, uświadomiła nam, jak wiele drzemie w nas talentów i pasji. Karolina Cybula z kl. II E nie tylko wystawiła  portrety, ale pokazała, jak powstają rysunki robione na tablecie techniką komputerową.Było to dla widzów bardzo ciekawe doświadczenie.

Karol Czarny z kl. II B – fan fantasy – pokazał nam malowane przez siebie figurki, które potem wykorzystuje się w grze. Jak widzimy, talent niejedno ma imię……….

Jury w składzie Hanna Szubarczyk, Katarzyna Kozłowska, Agnieszka Megger i Marta Gałecka  przyznało  nagrody.

W kategorii osobowość sceniczna wygrał Szymon Sroka z kl. I E, któremu akompaniowała Marta Kortas z kl. II C. Należy nadmienić, że Szymon zdobył III miejsce w tegorocznych eliminacjach wojewódzkich  Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się w dniach 22-24 kwietnia w Gdyni.

W kategorii muzyka zwyciężyli Julia Kelsz z kl. II D( śpiew solowy) i Maciej Smycz ( gitara). W kategorii fotografia najlepsza okazała  się Zuzanna Kosecka z kl IIF, a w kategorii plastyka największe wrażenie na jurorach zrobiły prace Soni Stosik z kl. IIIE.

Dziękujemy wszystkim tym, którym coś w duszy gra. Bez Was, Waszej odwagi i kreatywności nie byłoby tej niecodziennej imprezy.

Do zobaczenia za rok!!!

                                                                 

Dodaj komentarz