Historyczny sukces – nasi koszykarze wicemistrzami województwa!


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 35 in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 35 in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 35 in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Sukcesem zakończył się wyjazd do Sopotu na Finał Wojewódzki w Koszykówce Chłopców – nasza drużyna przywiozła srebrne medale i tym samym zajęła drugie miejsce w województwie!

W grupie nasi koszykarze pokonali drużynę ze Słupska i Wejherowa, natomiast w finale nie sprostali Mistrzom Polski z Trefla Sopot.

To największy sukces w grach zespołowych naszej szkoły.

Gratulujemy naszym Wicemistrzom Województwa!

 • Marcin Słowikowski,
 • Igor Deliński
 • Szymon Tylkowski
 • Tobiasz Zagórski
 • Kamil Zieman,
 • Patryk Ciepliński
 • Maciej Fabiańczyk
 • Jan Kurek
 • Dominik Badziąg
 • Maksymilian Kaszubowski
 • Kasper Byczyński
 • opiekun Krzysztof Szarmach.

 

Dodaj komentarz