Dzisiaj w naszej szkole dzień tematyczny.
Przebieraliśmy się w koszulki swojego ulubionego klubu.
Niektórzy poszli w światowe marki, inni postawili na lokalny patriotyzm.
Wszyscy dobrze się bawili, uśmiechom nie było końca. Na pewno te wspomnienia zostaną z nami na zawsze.