Dzień otwarty
Zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty I LO naszego czerwonego ogólniaka, już w ten czwartek 19 marca (godz. 9:00-12:15).
Spędźcie słoneczny dzień wiosny w naszej radosnej szkole.
A my dla Was:
- wrzucimy coś na ruszt
- poczęstujemy Was słodkościami
- oprowadzimy po szkole
- pokażemy nasze nowoczesne sale
- podzielimy się z Wami pozytywną energią naszych uczniów i nauczycieli
- zobaczycie pokazy chemiczne
- doświadczenia fizyczne
- i jeszcze… ale o tym przekonacie się po przekroczeniu naszych magicznych, zielonych, największych drzwi, jakie przyszło Wam otwierać
Czekamy na Was 9:00 – 12:15
