Dzień otwarty

Zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty I LO naszego czerwonego ogólniaka, już w ten czwartek 19 marca (godz. 9:00-12:15).

Spędźcie słoneczny dzień wiosny w naszej radosnej szkole.

A my dla Was:

  • wrzucimy coś na ruszt
  • poczęstujemy Was słodkościami
  • oprowadzimy po szkole
  • pokażemy nasze nowoczesne sale
  • podzielimy się z Wami pozytywną energią naszych uczniów i nauczycieli
  • zobaczycie pokazy chemiczne
  • doświadczenia fizyczne
  • i jeszcze… ale o tym przekonacie się po przekroczeniu naszych magicznych, zielonych, największych drzwi, jakie przyszło Wam otwierać

Czekamy na Was 9:00 – 12:15