Najbliższe wydarzenia

Powoli dobijamy do końca 2022 roku. W naszej szkole nie da się nudzić. Zeszły tydzień obfitował w wiele imprez, każdego dnia działo się coś ciekawego. Teraz na scenę wkraczają czwartoklasiści.

✅ Od poniedziałku zaczynamy maraton matur próbnych, który potrwa aż do 21 grudnia. Będzie trochę zamieszania, ale trzymamy kciuki za naszych uczniów, wsparcie będzie im potrzebne, bo jako pierwsi zadają maturę według nowych kryteriów. W szkole na czas matury nie będzie dzwonków, dlatego trzeba być czujnym. Powodzenia!

✅ Jeżeli chcecie wspomóc w przedświątecznym okresie potrzebujących to przypominamy o zbiórkach m.in. Młodzieżowej Rady Powiatu Starogardzkiego.

✅ W ostatni dzień przed świętami, czyli 22 grudnia (czwartek) przewidziane są spotkania wigilijne w klasach. (szczegóły wkrótce).

✅ 10 stycznia będziemy wybierali nowy Samorząd Uczniowski. Głosowanie, podobnie jak rok temu, odbędzie się online na platformie office. Aby zagłosować potrzebny będzie login i hasło do naszego szkolnego konta czerwonyogolniak.

✅ Aby spokojnie wejść w nowy rok, przypominamy, że do 12 stycznia będą wystawione oceny na pierwszy semestr. Warto przejrzeć sobie swoją sytuację ocenową.

✅ Ferie zimowe zaczynamy jako pierwsi w Polsce, czyli już od 14 stycznia będzie wolne. (2 tygodnie)

✅ Również 14 stycznia bawimy się na Studniówce, ale kreacje pewnie już przygotowane.Jeszcze raz powodzenia maturzyści i miłych dwóch świątecznych tygodni.