Mistrzostwo Powiatu w szachach drużynowych

Nie ma mocnych na naszą drużynę szachową. Siódme z rzędu Mistrzostwo Powiatu w rękach naszych zawodników.

4-0, 4-0, 3-1, 3-1 to wyniki naszych mistrzów.

W tym roku ze zmienionym składem i nowymi zawodnikami. Świetnie na pierwszej szachownicy spisał się nasz debiutant Szymon Gliniecki, który wygrał wszystkie pojedynki. Nasz kolejny debiutant Miłosz Karcz na trzeciej szachownicy również wygrał cztery pojedynki. Bardzo dobrze wypadł Paweł Rogowski i nasza gwiazda Marta Dembicka, która już cztery lata reprezentuje I LO.

Dziękujemy również Bartkowi Pielakowi, który dzielnie wspierał naszych zawodników.Teraz czeka nas półfinał wojewódzki i oczywiście będziemy walczyli.Dziękuję drużynie za świetną postawę i gramy dalej.

opieka mentalna i merytoryczna Cyprian Princ.