Złote dziewczyny

Niesamowite rzeczy działy się w czwartek na lekkoatletycznym stadionie naszego miasta.

Nasi uczniowie, głodni sportowych wrażeń i emocji przystąpili do rywalizacji w Festiwalu Sztafet, czyli imprezy, jakiej w kalendarzu, przygotowanym przez MOS Starogard jeszcze nie było.

Wybrani spośród najszybszych ludzi naszej szkoły po wielogodzinnych eliminacjach przeprowadzonych na alejkach okalających stadion, stanęli na starcie w sztafetach 4x100m i 4x400m.

Nasze zawodniczki w rywalizacji na dystansie 4x100m były najszybsze.

Pasjonujący bieg naszych sprinterek i gratulacje: Kinga Jaśkowska, Paulina Derengowska, Zuzanna Białuska i Michalina Kościelna, nasze złote gazele.

Wszystkie nasze drużyny zdobyły medale, dziewczyny dodały srebro na 4x400m, a chłopacy srebro na 4x100m i brąz 4x400m.

Gratulacje i dziękujemy za emocjonujący występ i zdobyte medale, aż boimy się, co będzie dalej. Sezon dopiero się rozpoczyna, czekamy na kolejne starty. Już w poniedziałek rywalizacja nieco mniej dynamiczna. FC Mózgi 🧠 Szachy Team I LO przystępuje do mistrzostw powiatu.

Skład naszej medalowej drużyny:

Kozak Nicole, Jan Kitowski, Kościelna Michalina, Jaśkowska Kinga, Buda Antoni, Sabiniarz Maria, Piątkowski Szymon, Derengowska Paulina, Kromer Weronika, Trochowski Szymon, Gawlik Maksymilian, Richert Oliwia, Cejrowski Konrad, Białuska Zuzanna, Szyca Kacper, Wetta Krzysztof

Opiekun: Karolina Sokołowska