Nasi Szczypiorniści najlepsi w powiecie!


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 63 in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Piłkarze ręczni naszej szkoły okazali się najlepsi w Mistrzostwach Powiatu. W finale pokonali po dogrywce Zespół Szkół Ekonomicznych 9-7.

Mecz był zacięty głównie w drugiej połowie, w której nasza drużyna pozwoliła zespołowi ZSE doprowadzić do remisu. W dogrywce nasi szczypiorniści nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa osiągając niewątpliwy sukces. W pokonanym polu pozostawiliśmy II LO, ZSZ oraz wspomniany ZSE.

Piłkarzy ręcznych do zawodów przygotował Marcin Drews.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w półfinałach wojewódzkich.

Dodaj komentarz