Trzecie miejsce w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady w Szachach

Nasza drużyna w składzie: Kacper Rogala (I szachownica), Szymon Stosik (II szachownica), Dawid Dudek (III szachownica) oraz Alicja Manuszewska (IV szachownica) zajęła trzecie miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w Szachach.

Walczyliśmy dzielnie! Ze wszystkich szkół mieliśmy najniższy ranking, a jednak udało nam się zremisować z wygranymi, czyli Chojnicami. Niestety o przegranej w całym turnieju zadecydowała porażka 2,5:1,5 z Kościerzyną.

Dziękujemy za walkę: Szymon zakończył turniej bez porażki, Kacper przegrał tylko z czasem, Dawid wygrana i remis, Alicja minimalne porażki.

Wielkie podziękowania dla Kacpra i Dawida, którzy przez trzy lata reprezentowali naszą szkołę i powiat w półfinale wojewódzkim. Za rok będą już absolwentami.

My wracamy za rok i znowu będziemy walczyć o zwycięstwo z odmłodzoną reprezentacją, Szymonem i Alicją i być może z kimś z Was przyszli uczniowie I LO.